تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
کد خبر: 13966
عملیات جستجو و نجات سرنشینان بالگرد سانحه دیده ادامه دارد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: عملیات جستجو و نجات سرنشینان بالگرد سانحه دیده ادامه دارد. به گزارش خبرگزاری صداو سیما از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ، رضا جعفرزاده اظهار داشت: هلی کوپتر بل ۲۱۲ متعلق به شرکت هلی کوپتری ایران با ۵ سرنشین که از روی سکوی نفتی حوالی جزیره لاوان به سمت جزیره کیش در […]

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: عملیات جستجو و نجات سرنشینان بالگرد سانحه دیده ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ، رضا جعفرزاده اظهار داشت: هلی کوپتر بل ۲۱۲ متعلق به شرکت هلی کوپتری ایران با ۵ سرنشین که از روی سکوی نفتی حوالی جزیره لاوان به سمت جزیره کیش در پرواز بود، اندکی پس از برخاستن دچار سانحه شد.

وی با اشاره به ماموریت این هلی کوپتر در خصوص انتقال یکی از کارکنان سکوی نفتی ، که دچار حمله قلبی شده بود عنوان کرد: پس از درخواست شرکت نفت فلات قاره، این هلی کوپتر در ساعت ۲۰:۱۵ به وقت محلی از جزیره لاوان به سمت سکوی رسالت به پرواز درآمده و در حدود ساعت ۲۰:۴۵ با حمل بیمار و دو نفر همراه به پرواز درآمده که اندکی پس از پرواز دچار سانحه می شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: بلافاصله پس از وقوع سانحه عملیات امداد و نجات آغاز شده و تاکنون موفق به نجات جان کمک خلبان و انتقال دو تن از اجساد می شوند که با توجه به شرایط خاص حاکم بر منطقه عملیات جستجو برای دو سرنشین دیگر ادامه دارد.

جعفر زاده افزود: هم اکنون تیم بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری به منطقه اعزام و کماکان عملیات جستجو و نجات مفقودین ادامه دارد.

پاسخی بگذارید