رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور : تهدیدات نظامی رژیم صهیونیستی بلوف است

  • توسط
  • ۳ ماه پیش
  • 0

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور تهدیدات نظامی رژیم صهیونیستی را بلوف دانست و گفت : امروز رزمندگان محور مقاومت در مرز‌های سرزمین‌های اشغالی، مستقر شده و برای این رژیم تهدیدی جدی تلقی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار سرتیپ «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در حاشیه مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد در دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری اظهار داشت: همه مردم و جناح‌های سیاسی، باید در برخورد با آمریکا وحدت کلمه و هماهنگی و همدلی داشته باشند تا مشروعیت بین‌المللی را حفظ و تحت نظر مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به خروج آمریکا از برجام و مذاکرات نمایندگان ایران با مقامات اروپایی گفت: اروپایی‌ها اعلام کردند که قدرت دفاع در برابر تهاجم اقتصادی آمریکا را ندارند و می‌توان گفت اقتصادشان بدون دفاع است، اما حداکثر کاری که اروپایی‌ها می‌توانند انجام دهند این است که در سطح برخی از صنایع و بانک‌هایی که با آمریکا معامله ندارند و در واقع صنایع کوچکی هستند، کار را پیش ببرند.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت : موضوع موشکی جزء خطوط قرمز کشور است و با اقتدار نظام ما ارتباط دارد. ما برای دفاع از کشورمان براساس تجربه دفاع مقدس و سوم خرداد یاد گرفته‌ایم که باید به سلاح و سامانه خود متکی باشیم.

سردار جلالی تاکید کرد: ما به کمک شهدای بزرگواری همچون حسن طهرانی‌مقدم توانستیم به توان و فناوری موشکی دست یابیم و در واقع استراتژی دفاعی خود را مبتنی بر آن تعریف کرده‌ایم ؛ بنابراین حفظ موشک یعنی حفظ قدرت دفاعی و استقلال کشور در برابر سیل تهاجماتی که از سوی دشمنان صورت می‌گیرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ادعای رژیم غاصب صهیونیستی در خصوص مورد هدف قرار دادن نیرو‌های ایرانی در سوریه گفت: اسرائیلی‌ها در جریان سوریه نقش فعال سازی حوزه تهدید نظامی را در سناریویی که آمریکایی‌ها ایجاد کردند، بر عهده دارند و خودشان هم می‌دانند که تهدیدات نظامی‌شان بلوف است.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور بیان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی با خلق و پرورش داعش به دنبال این بودند تا آن را به عنوان تهدیدی علیه ما در منطقه قرار دهند، در صورتی که امروز رزمندگان محور مقاومت در مرز‌های اسرائیل مستقر شده و برای رژیم صهیونیستی تهدیدی جدی تلقی می‌شوند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *