درباره ما

پایگاه خبری – تحلیلی صنعت هوانوردی، کَن نیوز  فعالیت خود را از اوایل فروردین ماه ۹۱ در فضای مجازی آغاز نمود و تا سال ۱۳۹۴ با جذب حدود ۶۰ هزار کاربر متخصص و یا علاقه مند به این صنعت ادامه داد.

اواسط سال ۱۳۹۴ مدیران این نشریه اینترنتی برآن شدند تا با دریافت مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان های ذیربط به نام میلاد باستانی، فعالیت خود را بطور حرفه ای و تحت عنوان پایگاه خبری تحلیلی کَن نیوز (اخبار شبکه هوانوردی) آغاز نمایند.

کَن نیوز با ارایه جدیدترین اخبار و رویدادهای صنعت هوانوردی در ایران و جهان پاسخ‌گوی نیاز علاقه‌مندان به این حوزه میباشد.

استقبال کم سابقه کاربران از شبکه های ارتباطی این پایگاه سبب شد تا گردانندگان آن تصمیم بگیرند برای ارایه خدماتی بهتر علاوه بر شبکه های ارتباطی، وب‌سایت تخصصی جداگانه‌ای را به ادرس www.cannews.ir ایجاد نموده که هدف اصلی آن اطلاع رسانی صحیح و آموزش در حوزه هوانوردی میباشد.

گروه هوانوردان کَن نیوز با توجه به علاقه و نظر مثبت خوانندگان و کاربران خود اقدام به راه اندازی بخش گزارش های تصویری و همچنین استفاده از ویدیو ها با کیفیت بالا در مطالب منتشر شده نموده است و در آینده ای نزدیک طرح های جذاب تری به منظور ایجاد تنوع در مطالب را به نمایش خواهد گذاشت.

وبسایت کَن نیوز در راستای رفع نواقص خود مشتاقانه در انتظار دریافت نظرات و پیشنهادهای شما کاربران عزیز میباشد.

برای ارسال نظرات و پیشنهادات میتوانید از پست الکترونیک به آدرس info@cannews.ir استفاده نمایید.

 

[aparat]f5BPc[/aparat]